Author Topic: 7-10 Kasım Kayseri Mezbahane sistemleri ve Çiftlik Hayvanları fuarı  (Read 886 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2558
    • View Profile
Web Site İsmi : Mecitechexpo.com

Site Başlığı : 7-10 Kasım Kayseri Mezbahane sistemleri ve Çiftlik Hayvanları fuarı

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2019

Site Tanıtımı : 7 ila 10 Kasım tarihleri arasında, Kayseri'de Mezbahane sistemleri ve Çiftlik Hayvanları teknolojileri fuarı gerçekleştirilecektir. Fuar ile ilgili detaylı bilgiler, mecitechexpo.com isimli internet adresi içerisinde paylaşılmıştır.

Mezbahane sistemleri fuarına katılarak, müşteri ve bayi ağınızı kuvvetlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca gerek ülkemizdeki, gerekse de dünyadaki sektörel gelişmeleri, bu fuar vesilesi ile yakından izleme şansınız olacaktır.

Markanızın popülaritesini arttırmak isterseniz ve müşteri gereksinimlerini en yakından öğrenmeyi arzu ediyorsanız siz de mutlaka Çiftlik hayvanları teknolojileri fuarına katılım gösteriniz. Bu fuara iştirak ederek, firmanızın pazar içerisinde nasıl bir yere sahip olduğunu anlayabilecek, ayrıca firmanıza uygun yeni alanlar tespit edebileceksiniz.

Kayseri Fuar linkine tıkladığınız takdirde, fuara katılmanın tüm avantajlarını maddeler haline görebilirsiniz. Fuarın kapsamı, konu ile ilgili güncel iletişim kanalları ve fazlası yine site üzerinde bulunabilecektir.