«

»

Aksesuarlarda renklerin önemi

Aksesuarlarda renklerin önemi

Aksesuarlar çoğu zaman ihmal edilen ancak tercihlerinizle ilgili çok güçlü mesajlar verebilen objelerdir. Koyu bir kombini parlak renkli bir çantayla tamamlayarak kış mevsiminde mutlu bir kombine imza atabilirsiniz. Ya da çalışan biriyseniz renkli bir yüzük veya pudra pembe bir eşarpla siyah beyaz kombininizin resmi havasını kırabilirsiniz.

Aksesuarlar kışın canlı renk giyemez miyim sorusunun da cevabıdır aslında. Her ne kadar dış giyimde dört mevsim dikkat çekici renkler kullanılmasını tasvip etmesem de bu açlığınızı renkli aksesuarlarla giderebilirsiniz. Aker’in son zamanlarda fenomen olarak floral desenli çanta modelleri kışın renk ve desen olarak keyifli kombinler yapmak isteyenler için birebir. Ya da şal desenli kırmızı kulaklı Aker deri çanta tablo gibi bir kombin için aradığınız aksesuar olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>