Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - admin

Pages: [1] 2 3 ... 181
1


Web Site İsmi : Notebookdepo.com

Site Başlığı : Laptop batarya, Laptop ekran ve fazlası - Notebookdepo.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mart 2009

Site Tanıtımı : Üst düzey kalitede bilgisayar parçaları, oyuncu koltukları, laptop bataryaları ve çok daha fazlası notebookdepo.com isimli internet adresi içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Siteye giriş yaparak arzu ettiğiniz bilgisayar ve notebook malzemesini en avantajlı fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Laptop batarya denildiği zaman akla gelen ilk sitelerden biri notebookdepo.com adlı sitedir. Burada her türlü laptop batarya modeli bir araya getirilmiştir. İhtiyacınız olan notebook bataryasını site üzerinden tek tuşla satın alabileceksiniz.Laptop adaptör almak isteyenler, cat6 kablosu, çevirici ve dönüştürücü ihtiyacı olanlar, oyuncu klavyeleri ve oyuncu kasaları arayanlar notebookdepo.com adresinden en güzel şekilde faydalanabilir.

Laptop ekran arıyorsanız yine bu siteye mutlaka girmelisiniz. Sitede çeşit çeşit laptop ekranı en ekonomik fiyatlarla ziyaretçilere takdim edilmiştir.

Herkese keyifli alışverişler diliyoruz.

2
Dilatasyon Profili Çeşitleri Nelerdir?

Yapılarınızın daha sağlam ve dayanıklı olmasını istiyorsanız projelerinize ve çalışmalarınıza en uygun dilatasyon profilini seçmeniz gerekmektedir. Dilatasyon profili çeşitlerinden bazıları şunlardır:
 • Zemin kaplama altı,
 • Zemin kaplama üstü,
 • Duvar tavan kaplama altı,
 • Duvar tavan kaplama üstü,
 • Kapak dilatasyon profilleri,
 • Mantolama ve asma tavan profilleri gibi.
Dilatasyon Profili Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar
 • Dilatasyon boşluğu belirlenerek en uygun dilatasyon profili belirlenmelidir.
 • Kaplama altı ya da kaplama üstü profillerin seçimi yapılmalıdır. Çalışmaların durumuna göre profil seçimleri yapılmalıdır. İmalatların aksamaması için seçimlerin proje anında tamamlanması gerekir.
 • Seçilecek profillerin kalınlıklarında bildirilmesi gerekir.
 • Zemin dilatasyon profilleri seçiminde zemin üzerinden geçecek araçlarda bu profillerin seçiminde önemli bir rol oynamaktadır.
 • Dilatasyon boşluklarında su izolasyonu gerekiyorsa gerekli çalışmalar seçim öncesi yapılmalı ve dilatasyon profiline zarar vermeyecek şekilde kurulumları yapılmalıdır.
 • Dilatasyon boşluklarında yangın bariyerlerinin profillerden önce kurulumlarının yapılması gerekir.
Ankara Teknik Yapı ile Dilatasyon Profil Çeşitleri

Ankarateknikyapi.com sitesini ziyaret ederek dilatasyon çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

3
Bookmark - Site Tanıtımları / Üroloji Doktoru Ne yapar?
« on: May 27, 2024, 08:01:29 PM »
Üroloji Doktoru Ne yapar?

Üroloji doktoru, hasta tedavi için belirli uygulamaları uygular. Bu uygulamaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:
 • Teşhis: Hasta şikâyeti dinlenir, muayene yapılır ve gerekli testler istenir.
 • Tedavi: Teşhise göre ilaç tedavisi, cerrahi müdahale, lazer tedavisi gibi çeşitli tedavi yöntemlerini uygular.
 • Danışmanlık: Hastalara hastalıkları ve tedavi seçenekleri hakkında bilgi verir. Ayrıca, tavsiyelerde bulunur.
Hangi Durumlarda Üroloji Doktoruna Başvurulur?

Bu durumlar şunlardır:
 • İdrar yaparken yanma ve ağrı
 • Sık idrara çıkma
 • Ağrı ve bulantı
 • Cinsel bozukluklar
Yukarıdaki gibi belirtilerde Üroloji Doktoru bağlantısı üzerinden hemen bir uzmana başvurabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Üroloji Doktoru

En çok tercih edilen üroloji doktorundan randevu almak için Cemozluk.com sitesine giriş yapabilirsiniz.

4
Domain adı : Aytackindir.av.tr

Başlık : Çekişmeli ve anlaşmalı boşanma avukatı - Aytackindir.av.tr

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2020

Tanıtım, Açıklama : Aytackindir.av.tr adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi içerisinde, Av. Aytaç Kındır ile ilgili birbirinden değerli bilgiler bir araya getirilmiştir. Siteye ziyarette bulunarak, Avukat Aytaç Kındır'ı en iyi şekilde tanıma şansı elde edebilirsiniz. Boşanma ve tazminat avukatı olarak hizmet sunan Av. Kındır, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

İstanbul boşanma avukatı arayışı içerisinde olanlar, bu hususta Av. Aytaç Kındır ile irtibat kurabilir. Konu başlığında da vurgulamış olduğumuz gibi, gerek çekişmeli boşanmalar, gerekse de anlaşmalı boşanmalar için Av. Aytaç Kındır'ı tercih edebilirsiniz.

Çekişmeli boşanma avukatı olarak hizmetlerini başarıyla sunan Av. Aytaç Kındır, çok sayıda davada müvekkillerine en iyi şekilde yardımcı olmuştur.Anlaşmalı boşanma avukatı veya çekişmeli boşanma avukatı ihtiyacı içerisinde olanlar, bu hususta gönül rahatlığıyla Av. Aytaç Kındır'a başvurabilir.

Boşanma davalarınız öncesinde aklınıza takılan sorular olur ise, aytackindir.av.tr isimli internet adresi içerisinde yer alan Avukata Sor bölümüne girmenizi tavsiye ediyoruz. Buradan avukatlara merak ettiğiniz her soruyu sorabileceksiniz.

Telefon numarası: 0538 843 3 777
E-posta: av.aytackindir@gmail.com
Açık Adres: Afraze Residence - Cevizli Mahallesi Köroğlu Caddesi No: 3 Kat 10 Daire 85 Kartal / İstanbul

5


Web Site İsmi : Hakantastemir.av.tr

Site Başlığı : İstanbul Ceza Avukatı - Hakantastemir.av.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Aralık 2021

Site Tanıtımı : İstanbul'da ceza avukatı arıyorsanız, bu konuda sizlere Av. Hakan TAŞTEMİR'i tavsiye ederiz. Avukat Taştemir, İstanbul ceza avukatı olarak çok sayıda davaya başarıyla bakmıştır. Avukat Hakan Taştemir'i daha yakından tanımak adına hakantastemir.av.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Site vasıtasıyla, Av. Hakan TAŞTEMİR'in yanı sıra Anadolu Avukat Bürosu içerisinde avukatlık hizmeti veren diğer avukatları da tanıma şansı elde edebileceksiniz. Av. Aytaç KINDIR, Av. Emrecan GENEZ, Av. Mustafa BULUT ve Av. Hakan TAŞTEMİR Anadolu Avukat Bürosunda danışanlarını beklemektedir.

Ağır ceza avukatı olarak da hizmet sunan Av. Hakan TAŞTEMİR, İstanbul Barosu kişisel verilerin korunması komisyonu üyesidir. Uluslararası Ticaret Hukuku alanında yüksek lisansı bulunan Taştemir'in işveren ile işveren vekili üzerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sertifikası da mevcuttur. İngilizce ve Fransızca bilen Av. Hakan TAŞTEMİR özellikle iş hukuku ve şirketler hukuku gibi alanlarda müvekkillerine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

İstanbul en iyi avukat linkine tıklayarak siz de hemen Anadolu Avukat Bürosunu ve burada hizmet veren birbirinden değerli avukatları yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz.

İletişim numarası: 0538 843 3777
E-mail adresi: info@hakantastemir.av.tr
Adres: Cevizli Mah. Köroğlu Cad. No:3 Kat:1 D:5 Kartal/İstanbul


6
Bookmark - Site Tanıtımları / Evcil Hayvan Sahiplenme
« on: May 25, 2024, 08:21:41 PM »
Site İsmi : Petyasam.com

Site Konusu : Evcil Hayvan Sahiplenme

Domain Kayıt Zamanı : Ocak 2017

Tanıtım ve Açıklamalar : Maltese Terrier sahibi olmak istiyorsanız, doğru adrese geldiniz. Petyasam.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi içerisinde çok sayıda maltese terrier yavru ilanı kendine yer bulmuştur. Bu ilanları keyifle inceleyebilir ve siz de buradan kendinize uygun bir Maltese Terrier köpeği bakabilirsiniz.

Güncel maltese terrier fiyat bilgileri için, hiç vakit kaybetmeden petyasam.com platformuna girmenizi öneriyoruz. Site vasıtasıyla sadece Maltese Terrier değil, daha pek çok farklı köpek ilanını ve aynı zamanda kedi ilanını inceleme şansı elde edebileceksiniz.

Yeni bir kedi veya köpek edinmek isteyenler, fazla kedi ve köpeğini satmayı düşünenler bu platforma mutlaka bağlanmalıdır.

Maltese terrier sahiplenme sitesi olarak faaliyetlerini sürdüren petyasam.com adresi, her gün kedi veya köpek sahiplenmek isteyenlerin akınına uğramaktadır.

Kedi ve köpeklere ilgi duyuyorsanız, bahçenizde iyi bir köpek beslemeyi planlıyorsanız, kedilerden vazgeçemiyorsanız bu site tam size göre. Site sayesinde harika bir kedi veya köpeğe sahip olmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Bakmakta zorlandığınız köpek ve kediniz için buradan kolayca ilan oluşturabilirsiniz.

Petyasam.com adlı evcil hayvan sahiplenme sitesine bekliyoruz.

7
Verilink Bayi Hosting: Web Hosting İşinizi Büyütmenin Anahtarı!

Dijital çağda, web hosting hizmetlerine olan talep hızla artıyor. Bu trende ayak uydurmak ve kendi web hosting işinizi kurmak veya mevcut işinizi büyütmek istiyorsanız, Verilink Bayi Hosting tam size göre!Neden Verilink Bayi Hosting'i Seçmelisiniz?

Yüksek Kar Marjı: Verilink'in rekabetçi fiyatları, kendi müşterilerinize hosting hizmetleri sunarken yüksek kar marjı elde etmenizi sağlar.

Özelleştirilebilir Planlar: Kendi markanızla özelleştirilmiş hosting paketleri oluşturarak müşterilerinize özel çözümler sunabilirsiniz.

Güvenilir Altyapı: Verilink'in güçlü sunucuları ve kesintisiz hizmet garantisi, müşterilerinize en iyi performansı sunmanızı sağlar.

7/24 Teknik Destek: Hem siz hem de müşterileriniz, Verilink'in uzman teknik destek ekibinden her zaman yardım alabilirsiniz.

Kolay Yönetim Paneli: Kullanıcı dostu yönetim paneli sayesinde hosting hizmetlerinizi kolayca yönetebilir ve müşteri hesaplarını kontrol edebilirsiniz.

 
Verilink Bayi Hosting Kimler İçin Uygun?

Web Tasarımcılar: Müşterilerinize web hosting hizmetleri de sunarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Girişimciler: Kendi web hosting işinizi kurarak dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Ajanslar: Müşterilerinizin web sitelerini barındırarak hizmet yelpazenizi genişletebilirsiniz.

BT Uzmanları: Hosting hizmetleri sunarak uzmanlığınızı daha geniş bir kitleye ulaştırabilirsiniz.

Verilink Bayi Hosting ile Başarılı Olun!

Verilink Bayi Hosting, size sadece bir hosting hizmeti değil, aynı zamanda kendi işinizi kurma ve büyütme fırsatı sunar. Güvenilir altyapısı, özelleştirilebilir planları ve uzman desteğiyle Verilink, web hosting işinizde başarılı olmanız için gereken her şeyi sağlar.


Hemen Verilink Bayi Hosting'e Geçin!

Siz de Verilink Bayi Hosting'in avantajlarından yararlanarak web hosting işinizi bir üst seviyeye taşıyın. Detaylı bilgi ve başvuru için Verilink web sitesini ziyaret edin:

https://www.verilink.com.tr/hosting/bayi-hosting

Unutmayın, başarıya giden yol Verilink ile başlar!

Verilink.com.tr

8
Bookmark - Site Tanıtımları / Yazıcı Kiralama Hizmeti
« on: May 14, 2024, 04:42:16 PM »


Site Adı : Yazicikiralama.net

Site Konusu : Yazıcı Kiralama Hizmeti

Site Açılış Tarihi : Ağustos 2020

Site Tanıtım Mesajı : Yazıcılara büyük paralar vermek istemiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Yazicikiralama.net sayesinde en ekonomik fiyatlarla, yazıcı satın almanıza gerek olmadan yazıcı ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Yazıcı kiralama hizmetleriyle büyük beğeni toplayan firma, çok sayıda kişi ve kurum için kiralık yazıcı tedarik etmektedir. Birinci sınıf kalitede yazıcı markalarını buradan kolayca kiralama şansı elde edebilirsiniz. Yazıcı kiralama fiyatları yazicikiralama.net isimli internet adresi içerisinde sizleri bekliyor olacak. Siteye giriş yaparak siz de ihtiyacınıza uygun olan kiralık yazıcı çözümünü tercih edebilirsiniz.

Yazıcı kiralama hizmetinin yanında fotokopi kiralama hizmeti de bulunan firma, fotokopi makinesi ihtiyacı duyan kişi ve kurumların her zaman destekçisidir. Acil olarak fotokopi çekmeniz gerekiyor ise ve elinizde fotokopi cihazı yoksa buradan en hızlı ve en kolay şekilde fotokopi kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Yazıcıların en büyük masraflarından birisi toner masrafıdır. Yazicikiralama.net adresinden yazıcı kiralayanlar toner masrafıyla uğraşmazlar. Firmanın yazıcılarını toner bitti derdi olmadan doya doya kullanırlar.

GSM: 0541 648 68 99
Sabit Telefon: 0216 632 59 06
Startofis merkez adresi: İnkılap Mahallesi 29 Mayıs Caddesi Yaprak Sokak No:4 Dükkan B Ümraniye / İstanbul
Startofis Kadiköy şubesi: Feneryolu Mahallesi Gazi Muhtar Paşa Sokak No:34 Dükkan C Kadıköy / İstanbul

9
Kardeş Eli Derneğini yakından tanıyalım

Bilinç Oluşturmak Adına Sosyal Güç Farkındalığı Yaratmak

Günümüzde elbette ki sosyal mecraların gücü yadsınamaz. Bu ve benzeri platformları dernek faaliyetleri ya da tanıtım paylaşımları adına kullanmak hem farkındalık kazanılmasında ciddi bir fark yaratacak hem de bağış artırımını sağlayarak daha fazla mağdur insana erişimi kolaylaştıracaktır.

Gönüllülük Esasıyla Gerçekleşen Yardım Çalışmaları - Kardeselidernegi.org.tr

Gönüllü olmak isminden de anlaşılacağı üzere can-ı gönülden, kalpten ve herhangi karşılık beklemeden yapılan eylemdir. Kardeş Eli için de birtakım ihtiyaçların yerine ulaştırılmasında maddi destek yanı sıra fiziki ve manevi desteğe de ihtiyaç elbette ki olmaktadır. Bu kişiler sahada düşünsel faaliyetlerde de yer alıp, destek eyleminin hemen her noktasında yerini almaktadır.

İnsan Hakları Konusunda Mağduriyete Uğrayan Bölge Öncelikleri

Bu bölgelerde yaşanan kayıp sadece maddi bir hasarla yetinmeyip, zihniyete hatta zürriyetin yok olmasına sirayet edecek kadar bir güce sahiptir. Dolayısıyla da böyle bölgelerde sadece maddi değil eğitime ve sağlığa dayalı planlar ilk sırada yer almaktadır.

10
Converting Waste into Valuable Resources

Our recycling facility produces creative solutions by reusing waste. Transforming waste into industry, agriculture or innovative projects is an important step in solving the waste problem.

Social Responsibility and Recycling

Acting with social responsibility awareness, our business takes a leadership role in managing waste correctly and promoting environmentally friendly practices. We appeal to all segments of society by increasing environmental awareness through social projects.

Details About Our Innovation and R&D Studies

We focus on making the tRecycling process more efficient through continuous innovation and R&D studies. With innovative technologies and processes, we ensure that waste is recycled more effectively and minimize environmental impact. You can visit Csrplastic.com to examine our R&D studies in detail.

11
Web site adı : Fotografcekin.com

Sitenin başlığı : Fotografcekin.com ile biyometrik fotoğraf ve vesikalık fotoğraf çekin

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Temmuz 2023

Site ile ilgili açıklamalar : Online biyometrik fotoğraf çekmek istiyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz. Fotografcekin.com isimli internet adresi sayesinde, biyometrik fotoğraf oluşturma şansı elde edebilirsiniz. Biyometrik fotoğraflar; ehliyet, pasaport, kimlik gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan bir fotoğraf türüdür. Bu fotoğrafları, en yakın fotoğrafçıdan da çektirebiliyoruz fakat bunun için oldukça yüksek tutarlar talep edilmektedir. Bu bağlamda sizlere harika bir alternatif sunmak isterim. Fotografcekin.com en hızlı ve en kolay şekilde biyometrik fotoğraf çekebileceğiniz bir platformdur. Bu platform sayesinde, fotoğrafçıya gitmenize gerek olmadan biyometrik fotoğrafınıza kavuşabilirsiniz.

Fotografcekin isimli internet adresi üzerinden oluşturduğunuz fotoğrafı isterseniz hemen online olarak temin edebilir, isterseniz de ücretsiz teslimat yöntemiyle adresinize basılı şekilde aldırabilirsiniz.

Siz site üzerinden fotoğrafınızı yüklüyorsunuz. Uzman grafikerler, bu fotoğrafı biyometrik ya da dilerseniz vesikalık haline getiriyorlar. Fotoğraf uzmanları, bu fotoğrafın biyometrik veya vesikalık olduğunu onayladıktan sonra fotoğrafınızı alabiliyorsunuz. Böylece gerekli koşulları sağlamayan fotoğraflar alarak vakit kaybetmiyorsunuz.

Vesikalık fotoğraf ihtiyacınız varsa artık hangi siteye girmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Fotografcekin.com ile birlikte ister online ister basılı vesikalık veya biyometrik fotoğraf elde edebileceksiniz. Fotoğrafınızı çektirmeden evvel aklınıza takılan sorular olursa, sitedeki sıkça sorulan soruların yanıtlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

12
Bookmark - Site Tanıtımları / Mesaj Yığıntısı | Yiginti.com
« on: May 08, 2024, 05:23:29 PM »
Web Site İsmi : Yiginti.com

Site Başlığı : Mesaj Yığıntısı | Yiginti.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mart 2022

Site Tanıtımı : Yiginti.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla ücretsiz olarak mesaj yayınlayabilir ve başkaları tarafınca atılan mesajları keyifle okuyabilirsiniz.

Yığıntı adlı proje, Mart 2022 tarihinden bu yana aktif olarak devam etmektedir. İki yıllık süre zarfında 27 bini aşkın mesaj alan proje, her geçen gün daha da büyüyor. Her gün çok sayıda ziyaretçi buraya her türden konu ile ilgili mesajlar göndermektedir. Siz de aklınıza gelen herhangi bir cümleyi, bu platforma ekleyebilir ve cümlenizi çok sayıda insana ulaştırabilirsiniz.

Sahip olduğunuz fikirlerin daha geniş kitlelere yayılmasını arzu ediyorsanız, Mesaj Yığıntısı platformundan mutlaka faydalanmanızı tavsiye ederiz. Site içerisinde her kategoriden on binlerce söz bir araya getirilmiştir. Ve her gün yeni yeni sözler buraya eklenmeye devam etmektedir.

Herkese açık mesaj yığıntısı adresinde beğendiğiniz mesajlara puan verebilir ve dilediğiniz mesajları sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Mesaj Yığıntısında; en çok görüntüleme alan, en çok puanı olan ve en popüler mesajları listeleme şansı bulabileceksiniz. Siz de ilgi çekici mesajlar paylaşarak, mesajınızın yüksek puan almasını sağlayabilir ve böylece daha fazla insana mesajınızı duyurma şansı elde edebilirsiniz.

13
Yonca altın kolye ve baget altın kolye modelleri

Gestejewellery.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet adresi içerisinde yonca altın kolye modelleri ziyaretçilere takdim edilmiştir. Siteye giriş yaparak dört yapraklı yonca altın kolyeler satın alabilirsiniz.

Sitede yonca altın kolyelere ek olarak yine birinci sınıf kalitede baget altın kolye modelleri de satışa sunulur.

En özel kolyeler, birbirinden zarif bileklikler ve çok daha fazlası gestejewellery.com mağazasında ziyaretçileri beklemektedir.

Eşinize bir ömür boyu unutulmayacak bir sürpriz yapmak isterseniz, bu hususta gestejewellery.com adresine girerek, buradan kendisine altın kolye veya altın bileklik alabilirsiniz.

Anneler günü yaklaşırken, anneninize ne hediyesi alacağınıza henüz karar vermediyseniz, sizlere bu hususta gestejewellery.com adresini şiddetle tavsiye ediyoruz. Burada anneninize çok yakışacak çok sayıda ürün seçeneği bir araya getirilmiştir.

14
Domain adı : Evimtarz.com

Site hakkında başlık : Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası ve Fazlası - Evimtarz.com

Site Kuruluş Tarihi : Kasım 2021

Tanıtım Mesajı : Evimtarz.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoş geldiniz. Bu site vasıtasıyla birinci sınıf kalitede mobilyalara sahip olmanın keyfine varabileceksiniz. Yazımızın başlığında da vurgulamış olduğumuz gibi; koltuk takımları, yemek odaları, yatak odaları ve çok daha fazlası sitede satışa çıkarılmıştır.

Deniz koltuk takımı sitede en çok satılan ürünlerden birisidir. An itibariyle Deniz koltuk takımlarında önemli bir indirim de mevcuttur. Yeni bir koltuk takımına ihtiyacı olanlar, bu indirimden mutlaka yararlanmalıdır.

Valeria koltuk takımı da yine en çok tercih edilen koltuk takımları arasında yer alır. Evimtarz.com platformu içerisinde her türlü zevke ve ihtiyaca cevap verebilen koltuk takımlarına rastlanacaktır.

Valeria yemek odası evinizi bambaşka bir havaya sokacak kalitededir. İyi bir yemek odam olsun diyorsanız, sizlere gönül rahatlığıyla Valeria yemek odası önerisinde bulunuyoruz.

Valeria yatak odası arıyorsanız, bu hususta da evimtarz.com adresine girmenizi tavsiye ederiz. EvimTarz platformu sayesinde evinizi en güzel şekilde yenilemenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Müşterilerine en yüksek kalitede mobilyalar sunan platform, avantajlı fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Keyifli alışverişler!

15
Bookmark - Site Tanıtımları / İnegöl Mobilya - Newsahome.com
« on: May 06, 2024, 03:52:59 PM »
Site adı : Newsahome.com

Site başlığı : İnegöl Mobilya - Newsahome.com

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Aralık 2021

Site ile alakalı tanıtım mesajı : Her biri üst düzey kalitede koltuk takımları, yemek odaları, düğün paketleri ve fazlası newsahome.com isimli internet adresi içerisinde satışa çıkarılmıştır. Dilediğiniz mobilyayı buradan en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde sipariş edebileceksiniz.

İnegöl koltuk denildiği zaman Türkiye'de akla gelen ilk sitelerden biri newsahome.com adresidir. Buradan yapacağınız tüm alışverişlerde ücretsiz teslimat ve ücretsiz kurulum fırsatı mevcuttur. Türkiye'nin neresinde olursanız olun teslimatı ve kurulum hizmetini herhangi bir ücret ödemeden alma şansına sahipsiniz.

Newsahome.com adresinden vereceğiniz tüm siparişlerin iki yıl garantisi mevcuttur. Aldığınız ürünler ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız 2 yıl içerisinde ücretsiz destek hizmeti sunulacaktır.

İnegöl mobilya adresinde en iyi yemek odaları, birbirinden şık yatak odaları, her türlü zevke hitap eden koltuk takımları yer alır. Evlilik düşünen çiftler için üst düzey kalitede düğün paketlerine de bu site içerisinde rastlanabilir. Yeni evlenen ya da evini yenilemek isteyen herkesi bu siteye davet ediyoruz.

Pages: [1] 2 3 ... 181