Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Bookmark - Site Tanıtımları / Aradığınız Kumaş Burada Mutlaka Bulunur
« Last post by admin on July 15, 2019, 08:52:35 PM »
Aradığınız Kumaş Burada Mutlaka Bulunur

Türkiye'nin kumaşçı sitesi olarak bir alışveriş sayfası konumunda hizmet vermekte olan İntaşlar sayesinde aradığınız tüm ürünler tek bir sayfada kolaylıkla temin edilebilir. intaslar.com Türkiye'de kumaş denildiğinde akla gelen ilk sayfa olarak, aradığınız tüm ürünlerin mutlak şekilde bulunabileceği bir platform sağlıyor. Bu sayede poplin kumaş olmak üzere her türlü tekstil, konfeksiyon ve üretim malzemesi bu sayfada yer alıyor.

Kumaş ürünleri ile nevresim takımı, çarşaf, yastık gibi birçok ürün dikebilirsiniz.  tuhafiye ürünleri konusunda da İntaşlar size hizmet veriyor. Tuhafiye ürünleri içerisinde gündelik hayatta ve üretimde en çok ihtiyaç duyulan çanta malzemeleri, güpür, fermuar, iğneler, iplik çeşitleri, kurdeleler, lastik çeşitleri, süsleme malzemeleri, tığ ve kuş tüyü gibi seçenekler yer alıyor.
2
Bookmark - Site Tanıtımları / İster Bebek İster Çocuk Odası Halısı
« Last post by admin on July 15, 2019, 08:26:29 PM »
İster Bebek İster Çocuk Odası Halısı

Evlerinizde nasıl ki salon ve oturma odaları gibi alanlarda halı kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız, bebek odası halısı ürünleri de temel ihtiyaçlardan birisidir. Bu ihtiyaç bebeğinizin sağlıklı bir odada yaşayabilmesi ve yetişmesi için mutlaka temin edilmelidir. Hatta bu odada bebek odası perdeleri de mutlaka yer almalıdır.

Perdeler ve halılar konusunda bebek ve çocuk odası alanları için evimindeseni.com sayfası sayesinde onlarca farklı ürün bulabiliyorsunuz. Bu ürünler Odeon Halı güvencesi ile Evimin Deseni sayfasında sunulurken,  çocuk odası halısı için de sayfada alışveriş yapılabiliyor. Yine çocuk odalarında desenleri ve renkleri ile iyi bir dekorasyon için çocuk odası perdeleri ürünlerini de temin edebilirsiniz.

 
3
Bookmark - Site Tanıtımları / Popüler Evlilik Siteleri
« Last post by admin on July 15, 2019, 08:09:12 PM »
Popüler Evlilik Siteleri

 Evlilik sitelerine internet üzerinden çok sık rastlarız. Bu sitelerin birçoğu ücretsiz olduğunu söyler. Üye olursunuz. Profilleri ararsınız. Beğendiğiniz profili dürtmek istersiniz. Dürtmek için gold pakete geçin denir. Mesaj göndermek istersiniz, mesaj göndermek için silver pakete geçin denir. Üyenin iletişim bilgilerini görmek istersiniz, iletişim bilgilerini görmek için gümüş paketi satın alın der. Her paket için sizden ücret talep edilir. Evlilik niyetinde olduğunuz için ödemeyi yaparsınız. Beğendiğiniz üyeyi dürter, mesaj atarsınız, iletişim bilgisi olarak mail adresini alırsınız. Mail atarsınız ses gelmez. O dakika verdiğiniz paranın boşa gittiğini anlarsınız. Çabalarınız, emekleriniz vaktini ve paranız boşa gitmiştir. Bu tür sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız siz de Evlilikler.com evlilik sitesini tercih etmelisiniz.
4
Bookmark - Site Tanıtımları / Arkadaş Nasıl Bulunur?
« Last post by admin on July 15, 2019, 07:22:12 PM »
Arkadaş Nasıl Bulunur?

 Arkadaş arıyorum ama bir türlü bulamıyorum diyorsanız arkadaşı yanlış yerde aradığınızı üzülerek söylemek zorundayım. Arkadaşı doğru yerde doğru zamanda aramalısınız. Arkadaş nerede bulunur? Vaktiniz yoksa internette bulabilirsiniz. İnternette arkadaş bulmak zahmetsiz ve kolaydır. İyi bir arkadaş bulma sitesi bulup bulunduğunuz semtte arkadaş arayan kişilere bu sitelerle ulaşabilirsiniz. Arkadaş bulma konusunda % 100 başarı elde etmek istiyorsanız siz de  Evlilikler.com internet sitesini kullanın. Sitede her şey ücretsidir. Üye olmak, profil oluşturmak, ilan vermek ve mesajlaşmak. Para kazanma kaygısı içinde olmayan site yönetimi her şeyi üyelerin kolay arkadaş bulabilmesi için dizayn etti. Bu yüzden kısa sürede ülkemizin en önemli arkadaşlık sitelerinden birisi oldu.
5
Bookmark - Site Tanıtımları / En iyi Metin Çeviri Sitesi
« Last post by admin on July 11, 2019, 11:31:19 PM »
Web Site İsmi : Metinceviri.com

Site Başlığı : En iyi Metin Çeviri Sitesi

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2015

Site Tanıtımı : Metinceviri.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi, ziyaretçilerine tek tuşla metin çeviri imkanı sunmaktadır. Bu özel site sayesinde, arzu ettiğiniz metinleri, en kolay şekilde çevirme şansı elde edebilirsiniz.

Site vasıtasıyla; Kürtçe'den Türkçe'ye, Arapça'dan Türkçe'ye, İngilizce'den Türkçe'ye, Türkçe'den Kürtçe'ye, Türkçe'den Arapça'ya, Türkçe'den İngilizce'ye ve daha pek çok farklı çeviri imkanınız olacak. Çevirmek istediğiniz metini, siteye yazın. Sadece bir tuşla, metni arzu ettiğiniz dile çevirmenin keyfine varın.

Son zamanların en çok tercih edilen cümle çeviri sitesi olan metinceviri.com her geçen gün daha da büyümektedir. Sade, şık, kullanışlı tasarımı, aynı zamanda hızlı çalışmasıyla büyük beğeni toplayan metinceviri.com adresine, sizleri de mutlaka bekliyoruz.

Kürtçe çeviri yapmak isteyenler veya İngilizce metinleri Türkçe'ye çevirmeyi arzu edenler, artık hangi siteye girmesi gerektiğini biliyor.

Ücretsiz çeviri sitesi arayan herkes, bu kıymetli platforma davetlidir. Siteyi beğenirseniz, dostlarınıza önermeyi unutmayınız.
6
İstanbul Asansör Bakım Revizyon Hizmetlerinde Öncü Firma

Asansör; Bir kattan diğer bir kata erişim yaşadığımız ve çalıştığımız dünyada önemli bir gereksinimdir. Lina Asansör olarak, hizmetlerimizi katlar arası erişim sağlamak için profesyonelce hazırlıyoruz. Firmamız, binaların gelişimine eş zamanlı olarak asansör sistemlerini modernize eder ve zaman içerisinde değerlerini korumalarına yardımcı olur. Asansör firmamız, kalite ve güvenliğin markası olarak bilinir.

ASANSÖR BAKIM ARIZA, MONTAJ SERVİSİ

Lina Asansör Servis kalitesi, binanızın içerisinde güvenilir hareketlilik anlamını taşımaktadır. Sizin asansörünüzün güvenilir bir şekilde hizmet sağlamasını firmamız yapmaktadır.

ASANSÖR REVİZYON

Lina Asansör revizyon çözümleri asansörleri hareket halinde tutuyor. Asansörlerinizin yaşı uzun yılların üzerindeyse, bina kullanım amacınız değiştiyse, uzun bekleme ve sık arıza şikayetleri oluyorsa veya daha yeni modern teknolojik binalarla rekabet halindeyseniz, Firmamız bir telefon kadar yakın.

Asansör firmamız İstanbul'da montaj sonrası bakım, onarım hizmetleri, 7/24 hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımları uygulamayı hedefleyerek sektörde öncü kuruluş olma yolunda ilerlemekte, disiplinli şekilde çalışarak senelerin vermiş olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi sayesinde, tecrübeli ekip ile hizmet vermektedir.

http://www.linaasansor.com
7
Bookmark - Site Tanıtımları / Filmlerle Tanıtımın Etkisi
« Last post by admin on July 11, 2019, 10:48:36 PM »
Filmlerle Tanıtımın Etkisi


Tanıtım filmi, belirlenen konularda hedef kitleye doğru mesajların gönderilmesi amacıyla tanıtımı ya da en doğru anlatımı hedeflenen bilgilerin aktarımı için seçilen, iletişim türleri arasında en etkili olan yöntemlerin bir bütünüdür. Tanıtım filmi çekimi bilginin en hızlı şekilde anlatılma biçimidir. En hızlı şekilde görsel materyallerin sağladığı yüksek etkilerden yararlanarak yapılan tanıtım videosu sosyal mecrada en çok tercih edilip en yüksek yayılma hızına sahip olan tanıtım şeklidir.

Tanıtım Videosu Çekimi Neden Tercih Edilir?

Ulaşılmak istenen kitlenin yüksek oranda takip ettiği televizyon ve sosyal ağlar baz alınarak tercih edilme ve izlenme oranlarına göre en hızlı dönüş alınma amacının hızlı karşılanması için tercih edilen güvenli yoldur. Hafızaya yer etmesi en kolay yol olduğundan göze ve kulağa aynı anda hitap edebilen bu yöntem verilmek istenen mesajın en yüksek oranla karşıya iletilmesini sağlayan en kaliteli halidir.

Firmanız İçin En İyisi Hangisidir?

Firmanın ürün ve hizmetlerine dikkat çekmek amacıyla kurumsal tanıtım filmi ilgiyi üzerinize çekmek ve işinizi doğru biçimde aktarmak için doğru yol olacaktır.
8
Bookmark - Site Tanıtımları / Fotoğraf Çekim
« Last post by admin on July 11, 2019, 10:12:47 PM »
Fotoğraf Çekim


Fotoğrafçılığı sanat ile buluşturan site, profesyonel olarak verdiği hizmetin arkasındadır. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu esas alarak çalışmalarını yürütüyor. Belirlediği hedefler doğrultusunda da başarıyı sonuna kadar hak ediyor. Hafızanın yanılgıya düşeceğini, insanların fotoğraflar ile mutlu olabileceğini savunan görüşü ile kaliteyi vaat ediyor.

Fotoğraf Çekimlerinde Yenileşme ve Gelişmeler

Dünya genelinde hızla ilerleyen teknolojinin ışığında, fotoğrafçılık sektöründe profesyonel fotoğraf çekimi işini başarıyla yürütüyor. Ürün fotoğraf çekimi başta olmak üzere, pek çok alanda kendisini geliştirerek ilerleyen site, güvenilir adres vasfını da taşıyor. Pek çok markanın da reklam fotoğrafçısı olarak işinde başarıyı elde ediyor.

Fotoğraf Çekimi Türleri Nelerdir?

Ürün fotoğrafçılığı başta olmak üzere, şirket fotoğraf çekimi ile de adını duyurmayı başarıyor. Hem çekimini yaptığı şirket hem de site tanıtım aşamasında kalitenin adresi olmaya hak kazanıyor. Mobilya fotoğraf çekimi ve reklam fotoğrafçısı türlerini de bünyesinde barındıran sitenin müşteri potansiyeli oldukça yüksek. Kaliteli ve etkili iletişimin adresini arayanlar siteye göz atarak fikir edinebilir ve ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirler.
9
Bookmark - Site Tanıtımları / İnstagram Takipçi Kasma
« Last post by admin on July 11, 2019, 09:40:17 PM »
İnstagram Takipçi Kasma

 Instagram Takipçi Kasma için sağlam sitelerle çalışmanız gerekir. Aksi taktirde kasılan takipçiler kısa sürede ortadan kaybolur. Vermiş olduğunuz para boşa gider. İnternet üzerinden İnstagram takipçi kasan yüzlerce firma bulabilirsiniz. Bu firmaların içinde en popüler olanı hiç kuşkusuz instagramtakipciler.com firmasıdır. Bu firma her zaman hızlı gönderim sağlar. Gönderdikleri takipçileri bot gibi programlarla göndermez. Takipçiler diğer firmaların verdiği hizmet gibi kısa sürede ortadan kaybolmaz. Firmadan takipçiyi havale ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Siz de hemen İnstagram takipçi kasmaya başlayın. İnternet dünyasında fenomen olun. Ziyaretçi sayınız artsın. Markanızın reklamı geniş kitlelere ulaşsın. İnstagram takipçi kasmak için hemen bizimle iletişime geçin.

10
Bookmark - Site Tanıtımları / Aktif Kontör
« Last post by admin on July 11, 2019, 09:27:52 PM »
Aktif Kontör

Dünya üzerinde hızla gelişen teknolojiye de ayak uydurarak başarısına başarı katıyor. Teknolojiyi kullanarak hem işlerinde daha kaliteli hizmet verme imkânını sunuyor, hem de işlerini daha hızlı yaparak zamandan tasarruf etmeyi sağlıyorlar. Zamandan tasarruf ederek müşterilerine daha kısa sürede en kaliteli hizmetleri veriyorlar.

Dürüst ve ilkeli firma!

Hızlı ve kaliteli hizmetin en doğru adreslerinden biri olan site, 3D secure güvenliği çerçevesinde hizmet sunmaya devam etmektedir. Güvenilir, dürüst ve kaliteli hizmetin doğru adresi http://www.aktifkontor.net/ müşterilerine uygun hizmeti sunmaya devam ediyor.

Uzun yıllardan beri üstün hizmet anlayışına dayalı şekilde çalışmalarını yürütüyor. Kendisine hedef edindiği yolda en iyi şekilde ilerlediğine inanıyor. Kontör yükleme sitesi olarak, belirlediği birçok ilkeyi gerçekleştirmek uğruna sürekli gelişim içinde çalışıyor. Sektörde ki yenileşme ve gelişme evrelerini sürekli şekilde takip ediyor.

Alanında Lider Firmadan Güvenilir Hizmet

GSM operatörlerine kontör yükleme imkanı sunan firma uzun yıllardan beri sektörde sunmuş olduğu hizmet ile birlikte müşterileri tarafından da oldukça güvenilir bir konuma yükseltilmeyi başarmıştır. Siz de kaliteli ve güvenilir bir hizmet için yükleme işlemlerinizi firma aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aktifkontor.net
Pages: [1] 2 3 ... 10