Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Bookmark - Site Tanıtımları / En iyi cnc takım tezgahları
« Last post by admin on July 15, 2018, 08:17:50 PM »
En iyi cnc takım tezgahları

Her bütçeye uygun, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, birbirinden kaliteli cnc takım tezgahları  buradan alınabilecektir. Müşterilerine en iyi cnc takım tezgahlarını sunan firma, 1997 senesinden bu yana sektöründe yer alır. Firmaya ulaşmak ve ürün temin etmek için, hemen cnc.ist isimli internet adresine girebilir ya da 0532 441 91 63 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Buradan ikinci el makina alım ya da satım işlemlerinizi de gerçekleştirebileceksiniz. Makina satıyorum diyenler veya makina arıyorum diyenler cnc.ist adresine hemen başvurmalıdır.

İhtiyacınız cnc torna ise, çözüm cnc.ist adresinde sizleri bekliyor. Burada firmanın pek çok farklı ürünü, en detaylı şekilde sizler için analiz edilmiştir.
2
Bookmark - Site Tanıtımları / Yasin suresinin faziletleri
« Last post by admin on July 07, 2018, 10:16:19 PM »


Yâsîn Suresi’nin Faziletleri


Allah tarafından insanlara sunulmuş olan yüzlerce farklı ayet bulunmaktadır. Bu ayetler üzerinden insanoğlu istemiş oldukları bütün soruların cevaplarına erişebilmektedir. Tabi ayetlerde anlatılmak istenen şeyleri anlayabilmek büyük bir deneyim sahibi olmanız gerekiyor. Çünkü ayetlerde söylenmekte olan cümleler ve kelimeler oldukça ağır bir biçimde ifade edilmektedir. İnsanların bunları anlayabilmesi için alimlereyönelerek soruları sormaktadırlar. Alimler yaşamış oldukları deneyimler neticesinde bu ayetleri olduğu şekilde insanlara aktarabilmektedirler. Yasin olarak bildiğimiz yani Kuran-ı Kerimin kalbi olarak isimlendiren Yasin süresinin faziletleri oldukça fazladır. İnsanlar Kuran-ı Kerim bilmedikleri halde Yasin-i Şerif okudukları zamanlarda Kuranda geçmekte olan bir sürü kelime ve ayetlere erişebilmektedir.

Yasin Suresinin Faziletleri

Yasin Suresinin Faziletleri ayetlerde şöyle anlatılmaktadır.“Her gece Yasin süresini sürekli olarak okuyan kişiler, bu hal üzerindeyken vefat ettiklerinde şehit olurlar.” Diye geçmektedir. Burada insanların Yasin-i Şerifin ne kadar önemli ve dinimiz açısından ne kadar büyük bir yere sahip olduğunu bizlere anlatılmaktadır. Bir diğer faziletlerde şu şekilde söylenilmektedir.“Kuran-ı Kerimdeki bir süre okuyana şefaat eder, bunu dinleyen her kimse affına sebep olur, ahiret hayatından korktuğundan emin olmaktadır.” Bu Yasin süresinde yer almaktadır. Yasin süresi öyle güçlü bir sure olarak karşımıza çıkmaktadır ki bütün şeytanlar Yasin-i şerifin son kısmında bulunmakta olan ayetin okunuşu sırasında bulunmuş oldukları ortamdan kaçmaktadırlar.

Yasin Süresinin Faziletlerin Anlamı

Yasin süresinde bulunmakta olan faziletler oldukça sade bir şekilde anlatılmıştır. Bunları okuyan her kimse durum ile alakalı her şeyi kolayca kavrayabilmektedir. Yasin-i şerifte yer almakta olan bazı faziletler de şöyle anlatılmaktadır. “Müslüman bir hastanın yanında Yasin-i şerif okunduğu zamanlarda Rıdvan adındaki melek cennetten şerbet getirmektedir. Suya kanmış olarak ruh teslim eder. Doymuş olarak kabre girer ve suya ihtiyaç olmaz.” Olarak bildirilmektedir. Hasta insanların yanında okunmakta olan Yasin-i Şerif hasta olan her kimse kendisine daha hayırlı bir ölüm ve acısız bir ölüm yaşamasına sebep olmaktadır. Yasin-i şerif okuyunuz onda on bereket vardır. Aç olan bir insan okursa açlığı giderilir. İhtiyaç sahibi olan bir kişi okursa ihtiyaçları karşılanır. Bekar bir insan okursa hayatında evlenir.

İslam kolaylıklar dinidir. Rabbimiz bizleri sever ve gözetir. Bu sebeple herhangi bir sıkıntıya düştüğümüzde dua ile onun kapısını çalmaktan başka çaremiz yoktur. Her gecenin sabahı olduğu gibi her derdin de bir çaresi vardır. Şüphesiz ki tüm dertlerin çaresi, tüm karanlıkların aydınlığı Rabbimiz sayesinde karşımıza çıkar. Yasin Suresi hayatımızda öne çıkması gereken surelerden biridir. Yasin Suresi’nin faziletleri saymakla bitmeyecek şekilde çoktur. Bu sebeple Yasin Suresi’ni okumayı ihmal etmemeliyiz. Sureler aracılığıyla Allah’tan yardım dilenirken inanmalı ve kalbimizi temiz tutmalıyız. Bu şekilde Rabbimizden yardım isteyebiliriz.

Yasin Suresi’nin başlıca faziletleri şöyledir. Kayıp olanların bulunması, garip ve fukarının yardım bulması, ölüm vakti gelmemişlerin iyileşmesi, bekar kimselerin evliliğe adım atması, ölüm esnasında acının duyulmaması ve ölüm esnasında meleklerin görülmesi, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyacını bulması, rızık bolluğu. Yukarıda da söylediğimiz gibi Yasin Suresi’nin birçok fazileti bulunmaktadır. Birçok durumda Yasin Suresi okunarak Allah-ü Teala’dan yardım istemelisiniz.

Resulullah (sav) Hz. Ali (ra)’ya şöyle buyurmaktadır; “Ya AIi! Yasin Suresini oku, zira Yasin Suresinde on bereket vardır.” Bu on bereketi sizler için derledik;
1 – Korku duyulan şeyden emin olunulur.
2 – Susuz okunması halinde su bulunur.
3 – Ölümcül hastalık durumlarında okunursa acının dinmesine yardımcı olur.
4 – Kaybedilen şey bulunur.
5 – Hapis durumundaki kimse mahpustan kurtulur.
6 – Açlar doyar. (Aç kimselere başka yerlerden rızık bulunur.)
7 – Çıplak kimseler giydirilir. (Elbisesi olmayanlara elbise nasip olur.)
8 – Bekar kimseler evlenir.
9 – Hastalık iyileştirir. (Hasta kimseler okuması durumunda şifaya kavuşur.)
10 – Yolculukta yardım görülür. (Yolculuk esnasında veya yolculuk öncesi okunursa yardım görülür.)

Özellikle Yasin Suresi sayesinde niyet ettiklerinize kavuşmanız daha kolaylaşacaktır. Tüm yeryüzünün sahibi Allah, bizlere sureleri aracılığı yardım eder. Allah rızası için gece Yasin Suresi okuyan kimseler affedilir. Kırk bir adet Yasin Suresi, 7 güne bölünerek sabah namazından önce okunursa niyet edilen her neyse ona ulaşmasına tesir eder.

Efendimiz (sav) her şeyin bir kalbinin olduğunu ve Kur’an-ı Kerim’in kalbinin de Yasin Suresi olduğunu buyurmuşlardır. Özellikle ölüm ve ölüm sonrasında Yasin Suresi okunmalıdır. Ölüm döşeğindeki hastalara Yasin Suresi okumak onların acısını ve ızdırabını dindirmede yardımcı olur. Azrail geldiğinde hastanın canını alırken acı çekmesini engeller.

Cuma günleri kabristan ziyaretinde ana – baba ve atalarımız için okuduğumuz Yasin-i Şerif’te okunulan harf kadar bağışlanma kaybettiklerimize bahşedilir.

Yasin Suresi Allah-ü Teala katında Aziz olarak adlandırılmış, okuyanlara da Şerif denilmiştir. Kur’an-ı Kerim’in kalbi bu sure her ne sebeple olursa olsun okunduğu taktirde tesir eder. Okunması esnasında kalbin ferah olması ve Allah rızası için okunması önemlidir. Şüphesiz Allah içimizi de dışımızı da bilendir. Bu sebeple hastalıkta, sağlıkta, darlıkta, bollukta yardım dilemek ve hamd etmek için Yasin okunmalıdır.

Kaynak: Yasin suresinin faziletleri
3
Bookmark - Site Tanıtımları / Ofis nakliyat hizmeti almak mı istediniz?
« Last post by admin on July 07, 2018, 03:03:50 PM »
Ofis nakliyat hizmeti almak mı istediniz?

Ofisler için sunulan nakliyat hizmeti ile evler için sunulan nakliyat hizmeti birbirinden tamamen farklıdır. Ofis nakliyatında, evrakların büyük bir titizlik ile paketlenmesi gerekir. Anadolu Transport, ofis sahiplerinin nakliyat ihtiyaçlarını en özenli şekilde karşılar.

https://www.anadolutransport.com isimli internet adresi, Anadolu Transport firmasının resmi sitesidir. Anadolutransport.com ile birlikte, büro taşımacılığı hizmeti hakkında merak ettiğiniz pek çok sorunun yanıtını alabilirsiniz.

Müşterilerine Bursa evden eve nakliyat, özel eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, büro taşımacılığı ve benzeri pek çok hizmeti bir arada sunan Anadolu Transport, 1985 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 1985 senesinde Bursa'da kurulan firma, günümüzde 81 ile birden hizmet sunar.

0532 203 81 82
4
Mahmut Can Çalık ve Dila Çalık çifti, kızlarının 40’ını sarayda uçurdu

Mahmut Can Çalık ve Dila Çalık çifti, kızları Çiğdem Elisa’nın doğumunun 40. gününü Çırağan Sarayı’nda verdikleri bir davetle kutladılar.

Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre, 2017 yılında görkemli bir düğün töreni ile evlenen Mahmut Can Çalık ile Dila Çalık çifti, mutlu evliliklerini kızları Çiğdem Elisa ile süslemişti. Kızlarını kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan çift, Çırağan Sarayı'nda verdikleri bir davetle bebeklerinin 40'ını uçurdu.
 
Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı davette, Dila Çalık’ın annesi ve Mahmut Can Çalık’ın annesi genç çiftle birlikte konuklarını kapıda karşıladı. Genç anne-babanın mutluluğu ise konukların gözünden kaçmadı.

5
Bookmark - Site Tanıtımları / En iyi sohbet odaları Sohbetederiz.com adresinde
« Last post by admin on July 07, 2018, 01:28:30 PM »
Site adı : Sohbetederiz.com

Siteyi tanımlayan başlık : En iyi sohbet odaları Sohbetederiz.com adresinde

Alan adının kayıt edildiği ay ve yıl: Şubat 2007

Ayrıntılı Açıklamalar : Chat meraklılarına müjde! Sohbetederiz.com isimli internet adresi ile birlikte, gerçek chat keyfini yaşayabileceksiniz. Site içerisinde, sizleri her biri birbirinden kaliteli chat odaları bekliyor olacaktır.

Aktif bir sohbet sitesi arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden sohbetederiz.com adresini ziyaret etmelisiniz. Bu site ile birlikte, 7 gün 24 saat kesintisiz sohbet etme fırsatı bulabileceksiniz.

Sitedeki sohbet odalarının aktifliği son derece yüksektir. Bu internet adresi, online chat yapmak isteyenler için adeta biçilmiş kaftandır. Canınız internetten sohbet etmek istiyorsa, bu web sitesine girmenizde yarar var.

Şehir şehir sohbet odaları bu sitede ziyaretçilere takdim edilmiştir. Sitede İstanbul chat odaları, Ankara chat odaları, Bursa chat odaları gibi bölümlere rastlanabilir.

Sohbete bağlanmak için yapmanız gereken tek şey, bir kullanıcı adı ve şifre girmek olmalıdır. Chat odalarına katılım, tamamen ücretsizdir. Arzu eden herkes, hiçbir ücret ödemeden sohbet keyfi yaşayabilecektir. Herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

https://www.sohbetederiz.com
6
Bookmark - Site Tanıtımları / Endüstriyel Buzdolabı Tamiri
« Last post by admin on July 07, 2018, 12:23:52 PM »
Firma adı : Şahin Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Web Site İsmi : Buzdolabitamir.com

Site Başlığı : Endüstriyel Buzdolabı Tamiri

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Haziran 2018

Site Tanıtımı : Güvenilir bir soğutucu servisi arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden buzdolabitamir.com isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz. Site üzerinden, Şahin Endüstriyel Buzdolabı Servisi yetkilileri ile iletişim kurabileceksiniz.

Endüstriyel buzdolabı tamiri denildiği zaman, akla gelen ilk firmalardan biri, Şahin Endüstriyel Buzdolabı Servisidir. Bu firma ile irtibat kuranlar; soğutma kabinleri, market sütlükleri, kasap dolapları, buz makinesi ve çok daha fazlası için tamir hizmetleri alabilecektir.

Kola ve meşrubat dolabınız arızalandı mı? Çiğ köfte dolabınız ile ilgili sorunlar mı var? Sütlük dolabınız sürekli sıkıntı mı veriyor? Hiç endişe etmeyin. Tüm bu sorunlarınız, Şahin Endüstriyel Buzdolabı Servisi sayesinde tamamen ortadan kalkacaktır. Buradan; sütlük servisi, soğutma kabini tamiri, endüstriyel buzdolabı tamiri gibi ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatınız olabilir.

Şahin Soğutma Kabinleri Tamir Servisinden, garantili hizmet almanız mümkündür. Sektöründe 35 yıllık deneyime sahip olan firmanın, birbirinden başarılı ustaları bulunmaktadır.

Servis taleplerinizi iletmek adına, 0535 729 23 49 ya da 0539 728 20 57 numaralı telefonları hemen arayabilirsiniz.

7
Bookmark - Site Tanıtımları / Ağız kokusu sorununuz mu var?
« Last post by admin on July 06, 2018, 05:02:24 PM »
Ağız kokusu sorununuz mu var?

Ağzınız kokuyor ise, bu sorunun en acil şekilde ortadan kaldırmanız gerekecektir. Zira kokan bir ağzınız varsa, bu sosyal yaşamda başınıza büyük dertler açabilir. Eşiniz ya da sevgilinizle olan ilişkilerinizin bozulması, bu sorunların en önemlileri arasındadır. Peki ağız kokusu sorunu ortadan kalkar mı? Evet. Sizlere bu konuda Özel Ori Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini tavsiye etmek istiyorum. Bu poliklinik içerisinde, ağız kokusu ile ilgili bir birim bulunur. Ve koku sorununuz, burada en iyi şekilde ortadan kaldırılır.

Orident sayesinde, medikal estetik hizmetleri alma şansınız olacaktır. Orident.net isimli web sitesinde, poliklinikteki doktorlar sizler için tanıtılmıştır. Herkese sağlık dolu günler dileriz.
8
Bookmark - Site Tanıtımları / Albert Genau cam balkon sistemleri
« Last post by admin on July 03, 2018, 04:44:21 PM »
Albert Genau cam balkon sistemleri

En kaliteli cam balkon sistemlerine sahip olmak istiyorsanız, siz de pek çok kişi gibi Albert Genau tercihinde bulununuz. Albert Genau ürünlerini satın almak için Mare Cam Balkon firmasına başvurabilirsiniz.

Ankara cam balkon ürünlerini en avantajlı fiyatlarla sipariş etmek adına, artık hangi firmadan destek almanız gerektiğini biliyorsunuz. Şimdi sizlere cam balkon sistemlerinin bazı avantajlarından söz etmek istiyorum.

Öncelikle cam balkon sistemlerinin en temel avantajı, yaz kış balkonu aktif olarak kullanılır hale getirmesidir. Hava karlı veya yağmurlu olsa bile, balkona çıkmak isteyenler, cam balkon sistemlerine yönelmelidir. Cam balkonların bilhassa ısı yalıtımlı olma özelliği, balkonda kesinlikle üşümemenizi sağlayacaktır.
9
Desenli cam filmi denildiği zaman akla gelen ilk firma

İstanbul'un en başarılı cam film satış firmaları arasında İstanbul Cam Filmcisi gelmektedir. Bu firma ile iletişim kurmak için, hemen camfilmcisiistanbul.com platformuna bağlanabilirsiniz. Site üzerinden, firmanın pek çok farklı cam filmini inceleyebileceksiniz.

Desenli cam filmi dahil olmak üzere, aynalı cam filmleri, buzlu cam filmleri, one way vision cam filmleri, ısı yalıtımlı cam filmleri ile çok daha fazla ürün seçeneği, bu firmadan temin edilebilir.

Hem kullanışlı, hem de ekonomik cam filmi sipariş etmek için, siz de hemen İstanbul Cam Filmcisine ulaşınız. Bu firmadan alacağınız cam filmleri neticesinde, güneşin zararlı etkilerinden en iyi şekilde korunacaksınız.
10
Bookmark - Site Tanıtımları / Voltaj regülatörleri imalat ve satış firması
« Last post by admin on July 03, 2018, 03:35:40 PM »
Voltaj regülatörleri imalat ve satış firması

Müşterilerine birinci sınıf kalitede voltaj regülatörleri sunan tunaylar, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Voltaj regülatörleri dışında, güç kaynakları ve özel trafolar da bu firma tarafınca üretilir. tunaylar isimli kesintisiz enerji sistemleri ve bilgisayar teknolojileri firmasını yakından tanımak isterseniz, bu konuda tunaylarenerji.com isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde, firmanın pek çok farklı ürün ve hizmeti detaylıca analiz edilmiştir.

İstanbul'da tam 7.500 metrekarelik bir üretim alanına sahip olan tunaylar, bu alanda; statik transfer anahtarları, frekans konvertörleri, kuru tip aküler, statik voltaj regülatörleri, servo voltaj regülatörleri ve kesintisiz güç kaynakları imal etmektedir.

Telefon: 0212 291 33 00
Pages: [1] 2 3 ... 10