Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Bookmark - Site Tanıtımları / Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?
« Last post by admin on February 21, 2020, 01:52:41 PM »
Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

Mesleki Yeterlilik Belgesi son çıkan kanunda bazı sektörlerde zorunlu hale geldi. Özellikle tehlike boyutu yüksek olan iş alanlarında mesleki yeterliliği olmayan kişileri bünyesinde çalıştıran firmalara cezalar kesilmeye başladı. Mesleki yeterlilik belgesi olmadığı halde yanında işçi çalıştıran kişilere çalıştırdığı işçi başına 500 lira ceza kesilmeye başlandı.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nedir? sorusunu sizler için cevaplandıralım. Bir meslek alanında kişinin yeterli bilgi ve donanıma sahip olduğunu, o işi yapabildiğini gösteren belgeye mesleki yeterlilik belgesi denir. İşe eleman alan firmalar artık elemanlardan mesleki yeterlilik belgesi talep etmektedir. İş dünyasında yerinizi sağlamlaştırmak için siz de mesleğinizle ilgili yeterlilik belgesi almalısınız.

Mesleki yeterlilik belgesi almak için mesleki eğitim veren kamu ve özel kuruluşlara müracaat etmelisiniz. Mesleğinizle ilgili eğitimleri aldıktan sonra sınava tabi tutulursunuz. Bu sınavda başarı elde ettiğiniz zaman mesleki yeterlilik belgesi almaya hak kazanırsınız. Sınavda başarısız olursanız 2 defa daha sınava girme hakkınız var. 2 defada sınavı geçemezseniz süreç başa döner yeniden eğitim alıp sınavlara girersiniz. Mesleki eğitim kurumlarında aldığınız eğitimle bu sınavları kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

Mesleki yeterlilik almak isterseniz Artun Belgelendirme firmasını tercih edebilirsiniz. Mesleki yeterlilik konusunda usta ekibi ile önce size mesleğin incelikleri öğretilir. Birçok mesleki alanda eğitim veren kurumun eğitim programı hakkında bilgi sahibi olmak için internet adresini kullanabilirsiniz. Artun belgelendirme firmasına  Artunbelgelendirme.com.tr bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

Mesleki yeterlilik belgesi nasıl alınır, mesleki yeterlilik belgesi almak için hangi şartları sağlamak gerekir, istenen belgeler nelerdir, belgeler nereye verilir, mesleki eğitim programı kaç gün sürer, programda hangi dersler verilir, sınavlarda hangi sorular sorulur, sınav ücreti nereye yatırılır, sınavdan başarılı olmak için kaç puan almak gerekir gibi tüm sorularınızın cevabını web sitesinde bulabilirsiniz.

Aytun belgelendirme firmasına aşağıdaki ulaşım kanallarından ulaşabilirsiniz.
Adres: Mehmet Akif Mahallesi Fatih Bulvarı
Karaoğlu İş Merkezi No: 147/101 K:1
Sultanbeyli/İstanbul
telefon: +90 216 398 40 20
telefon: +90 216 398 40 23
telefon: +90 506 093 40 20
telefon: +90 216 398 40 21
E-posta: info@artunbelgelendirme.com.tr
Web: www.artunbelgelendirme.com.tr
Facebook: Facebook.com/www.artunbelgelendirme.com.tr
2
Bookmark - Site Tanıtımları / Hangi Halı Yıkama Firmasını Seçmeliyim?
« Last post by admin on February 20, 2020, 05:30:32 PM »
Hangi Halı Yıkama Firmasını Seçmeliyim?

Halı yıkama firması seçimi konusunda kafanız karışıksa bu konuda size destek olmak isteriz. Eminim çevrenizde halı yıkama işini yapan birçok firma vardır. Bu firmalar içinde seçim yapmak zor olsa gerek. Size en uygun fiyatı veren firmaya hemen halılarınızı teslim etmek ne kadar doğrudur. Halılarınızın özünü yapısını bozmadan temiz bir şekilde halınızı yıkayacak firma bulmalısınız. Halı yıkama işi geleneksel yöntemlerle yapan firmalar değil son teknolojik donanıma sahip insan sağlığına zarar vermeyen kimyasal kullanan bir ekibe vermelisiniz. Halı yıkama konusunda size reel halı firmasını tavsiye ederiz. Reel halı yıkama firmasına Reelhali.com bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.
3
Bookmark - Site Tanıtımları / Dosya Paylaşım Sitesi – SendGB
« Last post by admin on February 20, 2020, 04:31:46 PM »
Dosya Paylaşım Sitesi – SendGB

Dosya paylaşım siteleri içinde en sağlam ve güvenilir olanlarından biri hiç kuşkusuz sendgb.com sitesidir. Uzun yıllardır dosya paylaşım hizmeti veren site ücretsizdir. 5 GB’a kadar olan dosyalarınızı sisteme yükleyebilir, yüklediğiniz dosyaları internet bağlantılı bilgisayarlardan indirebilirsiniz. Sisteme yüklediğiniz dosyalar 90 gün boyunca hafızada saklanır. 90 günün sonunda dosya otomatik olarak silinir. Size bu siteyi önerme sebeplerimize gelince ücretsiz olması, güvenilir olması, dosya indirme ve yükleme işlemini hızlı biçimde yapması gösterilebilir. Dosya paylaşırken size verilen isteğinize bağlı şifre ile dosyalarınızın güvenirliği sağlanmış olur. O şifreyi bilen herkes dosyanızı indirebilir. Aynı anda 500 dosya yükleyebilirsiniz. 20 alıcıya aynı anda sisteme yüklediğiniz dosya linkini mail olarak gönderebilirsiniz.
4
Bookmark - Site Tanıtımları / Ankara'da Kiralık stüdyo hizmeti - Globalstudyo.com
« Last post by admin on February 20, 2020, 01:54:16 PM »
Web Site İsmi : Globalstudyo.com

Site Başlığı : Ankara'da Kiralık stüdyo hizmeti - Globalstudyo.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2019

Site Tanıtımı : Ankara'da kiralık stüdyo mu aramıştınız? Sizlere bu hususta gönül rahatlığı ile Global Stüdyo önerisinde bulunuyoruz. Ankara'nın en çok tercih edilen kiralık stüdyoları burada sizleri bekliyor olacak.

Kiralık stüdyo sektöründe, kısa zamanda önemli işlere imza atan Global Stüdyo, Ankara'nın tek kiralık mutfak stüdyosu sahibidir. Bu özelliği ile de büyük beğeni toplayan firma, iyi bir müşteri memnuniyet oranı elde etmiştir.

Son dönemlerde bilhassa Youtube prodüksiyon işlerinde, Global Stüdyo firması tercih edilmektedir. Siz de Ankara'da ikamet ediyorsanız ve Youtube prodüksiyon ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde karşılamak isterseniz, bu firmaya hemen başvuruda bulununuz.

Kiralık fotoğraf stüdyosu arayanlar, Global Stüdyo ile birlikte, bütçelerini zorlamadan bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanın keyfine varabilir.

Kiralık mutfak stüdyo hizmeti ile Ankara'da tek olan firmadan, ister saatlik isterseniz de günlük olarak mutfak stüdyosu kiralayabileceksiniz.

Kiralık greenbox stüdyo, white box stüdyo ve diğer ihtiyaçlarınız için artık hangi firmaya başvurmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Dış mekan fotoğraf çekimleri, tanıtım fotoğrafı çekimleri, ürün fotoğraf çekimleri, yemek fotoğrafları, menü fotoğrafları, kişiye özel portre çekimleri ve çok daha fazla hizmet burada sizleri bekliyor olacak.

Detaylar, globalstudyo.com platformunda bulunabilir.

Global Stüdyo Medya ve Prodüksiyon Şirketi İrtibat Kanalları

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:274 B Blok Kat:18 No:204 Mahall Ankara | Çankaya - Ankara
Telefon numaraları: 0312 503 74 09 - 0554 916 42 33
E-posta: info@globalstudyo.com
5
Instagram'da çekiliş yapmak isteyenler için profesyonel hizmet

Instagram hesabınız üzerinden çekiliş yapmaya mı karar verdiniz? Bu durumda, büyük bir olasılıkla, yorumlar bölümüne binlerce kişi mesaj atacaktır. Ve gelen bu binlerce mesaj arasından, kazanan kişileri tespit etmek, saatlerinizi alır. Ayrıca kazanan kişinin belirlenmesi anında, bazı hatalar da yapılabilir. Çünkü gözümüzden bazı yorumlar muhakkak kaçacaktır.

İşte bu noktada devreye, bir yazılım devreye giriyor. Bu yazılım, tüm yorumları özel bir veritabanına çekiyor. Ve saniyeler içerisinde, çekilişi kazanan kişiyi sizlerin yerine tespit ediyor.

Cekilisci.net platformuna girenler, buradan Instagram çekiliş ihtiyaçlarını en avantajlı fiyatlarla karşılamanın keyfine varabilir.

Güvenilir ve aynı zamanda uygun fiyatlara hizmet sunan bir Instagram çekiliş sitesi arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bu siteye ziyaretinizi gerçekleştiriniz.

Arzu edenler bir çekilişlik paket alabilecekken, arzu edenler 10 çekilişlik paket, arzu edenler ise 6 ay boyunca sınırsız kullanım hakkına sahip çekiliş paketleri satın alabilir. Her bütçeye ve her ihtiyaca çözüm olabilen çekiliş paketleri burada sizleri bekliyor olacak.

Instagram çekiliş yap linkine siz de hemen tıklayın. Ve bundan sonra çekiliş işlemleriniz için tek bir dakika dahi harcamayın. 
6
Bookmark - Site Tanıtımları / Bursa'da Diyetisyen Arayanlar İçin Öneri
« Last post by admin on February 18, 2020, 04:43:52 PM »
Bursa'da Diyetisyen Arayanlar İçin Öneri

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız, sizlere bu hususta Bursa'da faaliyet gösteren bir diyetisyen merkezini tavsiye edeceğim. Diyetisyenmerkezi.com isimli internet adresine giriş yaparak, buradan yetkili personel ile irtibat kurabilirsiniz.

Dyt. Nursena Ardalı, herkese ihtiyacına uygun birer diyet listesi sunacaktır. Elbette, diyet listeleri; yaşa, kiloya, kişinin ihtiyacına, diğer fiziki ve metabolik özelliklerine göre farklılık göstermelidir. Herkese benzer diyet listeleri asla verilemez. Bu bağlamda, internetten gördüğünüz hazır diyet listeleri ile kilo vermeye kalkışmanız, çok sağlıklı olmayacaktır.

Diyet yaparken sağlığınızı kaybetmek istemiyorsanız, uzman bir diyetisyenden profesyonel destek almanızı öneririz. Bu hususta da, diyetisyenmerkezi.com isimli web adresine girmenizde yarar vardır.

Bursa merkez diyetisyen üzerinden, şehrin en güvenilen sağlıklı beslenme uzmanı Dyt. Nursena Ardalı sizlere yardımcı olacaktır.

İletişim: 0505 541 46 99
7
Bookmark - Site Tanıtımları / Marin Kablo Satışı
« Last post by admin on February 16, 2020, 06:23:12 PM »
Marin Kablo Satışı

Marin kablo üretimini 4000 metrekare kapalı alanda yapan firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir. Firma olarak uzun yıllardır İzmir merkezde hizmet vermekteyiz. İzmir ilini seçmemizin en önemli sebebi kablo sevkiyatını Akdeniz ve ege bölgesine kolay bir şekilde yapmaktır. Marin kablo satışı yapan firmamız her zaman sağlam ve kaliteli ürün satışı yapmaktadır. Piyasaya göre uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamız ürettiği ürünlerle ülkenin gelişmesine katkı sunmaktadır. Uzman ekibimizle her zaman sağlam ve kaliteli ürünler üretmeye devam ediyoruz. Marin kablo ihtiyacınızı karşılamak için bizlere  Erkab.com.tr internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimize internet adresimizden ulaşabilirsiniz.
8
Bookmark - Site Tanıtımları / Koçluk Eğitimi Nedir?
« Last post by admin on February 16, 2020, 05:39:09 PM »
Koçluk Eğitimi Nedir?

Koçluk Eğitimi nedir diye sorulacak olursa, kısaca; kişinin şimdiki durumundan varmak istediği hedefe ilerleme konusunda bireylere yardımcı olabilmeniz için alınan eğitimdir yanıtını verebiliriz. Koçluk eğitimi birçok alanda verilir. Koçluk eğitmeni kişide var olan potansiyelin ortaya çıkmasında kişiye yardımcı olur. Koç eğitimi alan kişilere koç eğitmen diploması verilir. Bu diploma ile kişisel gelişim sektöründe hizmet verebilir. Diploma birçok ülkede geçerlidir. Koçluk eğitimi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, koçluk eğitimi almak, koçluk eğitim diploması sahibi olmak için bizlere Koclukmerkezi.com internet adresinden ulaşabilirsiniz. Koçluk eğitim programlarımızı görmek ve bu programlara dahil olmak için hemen bize internet adresimizden ulaşabilirsiniz.
9
Bookmark - Site Tanıtımları / İzmir Kamera Güvenlik Sistemleri
« Last post by admin on February 16, 2020, 04:36:36 PM »
İzmir Kamera Güvenlik Sistemleri

İzmir Kamera Güvenlik Sistemleri temin etmek için firmamıza Dmaelektronik.com internet adresinden ulaşabilirsiniz. 2017 yılından bu yana hizmet veren firmamız İzmir merkezde kuruldu. Elektronik güvenlik sektöründe tescilli ürünleri müşterilerimize uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunuyoruz. Güvenlik kamera sistemleri ile siz de iş yerlerinizin ve evlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, güvenlik sistemleri sipariş geçmek için bizlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Kamera güvenlik sistem işi ciddi bir iştir. Bu yüzden sağlam firmalarla çalışmalısınız. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Kaliteli ürünleri size uygun fiyata sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz.
10
Bookmark - Site Tanıtımları / İkinci El Bilgisayar Satış Merkezi
« Last post by admin on February 12, 2020, 06:44:20 PM »
İkinci El Bilgisayar Satış Merkezi

https://www.ikincielalinir.net İkinci el eşya almaya çoğu zaman sıcak bakılmaz. Her zaman ikinci el satılan eşyaların bozuk, işe yaramayan eşyalar olduğu düşünülür. Demek ki eşya kullanılmayacak düzeye gelmiş de o yüzden satmıştır düşüncesi uyanır. Oysa gerçekler bunu yansıtmaz. Birçok insan eşyasını yenilediği zaman kullanmadığı çalışır durumdaki eşyayı ikinci el alım yapan yerlere satar. Böylece hem eşya evde boş yer kaplamaz, hem de kullanmadığı eşyayı değerlendirmiş olur. İkinci El Bilgisayar Alan Yerler konusunda son günlerde en çok tercih edilen firmaya ikincielalinir.net bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı ürünleri uygun fiyata satın almak için hemen bizimle iletişime geçin.
Pages: [1] 2 3 ... 10