«

»

Her gün şık olmak mümkün

Her gün şık olmak mümkün

Toplum içinde saygın bir yer edinmenin sırrı, yalnızca özel günlerde şık kıyafetler giymek değil, günlük hayatın her anında şık olabilmektir. Bu da gardrobunuzun hayatın her anına hazır olması demektir.

Eminim bir sabah kahvaltısı, bir düğün ya da bir kokteyl partisi için ne giymek gerektiği konusunda herkesin bir fikri var. Peki ya gündelik hayat? Size üç farklı şık kombin alternatifi sunacağız. Hem mevsime uygun, hem de gün içinde bulunabileceğiniz pek çok yere uyum sağlayabilecek alternatifler bunlar. Bu bahar, iş yerinizdeki, çocuklarınızın okulundaki herkesi şaşırtmakla kalmayın, arkadaşlarınız da size gıptayla baksın.

İşten okula

O gün okulda bir toplantı düzenleniyor. İşten sonra hem çocukları almak hem de bu toplantıya katılmak zorundasınız. En iyisi sade ve düzgün bir görünümdür. Ama küçük detaylar ile yapılacak birkaç hoşluğu da ihmal etmemeli. Bir kolye, bir bilezik, modern topuklu ayakkabılar. Şıklığın sırrı aslında doğallıkta ve üzerinizde taşıdığınız her şey arasında uyum gözetmektedir.

Cortefiel Bütüncül Şıklık resmi sosyalleşmeler için çok uygun bir seçenek. Etkili bir duş görünüm ve estetikten anlayan bir zevki temsil eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>