«

»

İnternetteki itibarınızı arttırmak ister misiniz?

İnternetteki itibarınızı arttırmak ister misiniz?

Kurumların online dünyadaki itibarı son derece büyük önem arz etmektedir. Kurumunuz ile ilgili herhangi bir haber sitesinde olumsuz bir haber çıkarsa, bu haber satışlarınıza dahi doğrudan etki yapar. Olumsuz haberler, sadece karınızı düşürmekle kalmaz, aynı zamanda kurumunuzun güvenilirliğini sorgulatır, itibarını düşürür. Bu bağlamda, kurumunuz ile ilgili çıkabilecek olumsuz haberlerin ivedi bir şekilde online ortamdan temizlenmesi çok mühimdir. Distile, tam da bu görevi üstlenen bir firmadır. Müşterilerine haber kaldırma hizmetini en avantajlı fiyatlarla sunar.

Gerek kurumunuz, gerekse de şahsınızla ilgili çıkan tüm olumsuz haberler, Distile tarafınca internet ortamından temizlenecektir. Distile ile iletişim kuranlar, diledikleri takdirde; telif hakkı koruma, sahte hesap kapattırma, arama motorlarından link silme gibi hizmetlerden de yararlanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>