«

»

İnternetten video, fotoğraf, haber kaldırma ve online itibar yönetimi – Distile.com.tr

İnternetten video, fotoğraf, haber kaldırma ve online itibar yönetimi – Distile.com.tr

Firmanızın itibarını korumak, firmanız hakkında ortaya çıkan olumsuz algıyı yıkmak istiyorsanız, Distile adresinden online itibar yönetimi ve online algı yönetimi konusunda hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Distile, gerek kurumsal ya da bireysel çok sayıda müşteriye sahiptir. Bu müşterilerinin internet ortamında olumsuz bir algıya sahip olmalarını engellemek Distile adresinin başlıca amaçlarından birisidir.

Günümüzde internetin yaygınlaşması, sosyal medyanın çok fazla kişi tarafından kullanılıyor olması ile birlikte, kısa süre içerisinde, çeşitli kişiler ya da markalar hakkında olumsuz algılar oluşturulabilir. Eğer markanız, sosyal medya ve benzeri kanallar üzerinde olumsuz bir algıya sahip olduysa, hiç vakit kaybetmeden Distile adresine başvurmanız gerekecektir. Distile, sizi ve markanızı bu olumsuz algıdan kurtaracak çalışmalara başlar.

Son zamanlarda bilhassa internetten haber kaldırma hizmeti, yoğun ilgi gören hizmetlerden biridir. Çok sayıda birey ve kurum, her gün internet üzerinden haber ve çeşitli içeriklerin kaldırılması adına, Distile firmasına başvuruda bulunmaktadır. Sizin de internette görünmesini arzu etmediğiniz bir haberiniz bulunuyor ise, hiç vakit kaybetmeden Distile ile görüşebilirsiniz.

Herhangi bir Blogspot ya da WordPress sitesinde, markanıza zarar vermeye meyilli içerikler varsa, yine Distile adresinden hizmet almanızı öneriyoruz. Distile, size bu konuda WordPress blog silme hizmeti sunacaktır. Satın alacağınız wordpress blog silme hizmeti neticesinde, bu Blogspot ya da WordPress sitelerdeki olumsuz yönde olan içerikler tamamen ortadan kaldırılır.

Markanızın internetteki itibarını en hızlı şekilde olumluya çevirmeniz gerekiyor ise ve markanız hakkında yoğun bir karalama kampanyası bulunuyorsa, böyle bir durumda online kriz yönetimi hizmeti almanız gerekir ki, Distile müşterilerine en iyi online kriz yönetimi hizmetini sunar. Bu firmadan gönül rahatlığı ile kriz yönetimi hususunda hizmet alabilirsiniz.

Özetlemek gerekir ise, gerek firmanızın gerek şahsınızın internetteki itibarını korumak, hakkınızda yapılan olumsuz haberleri yok etmek için Distile ile görüşünüz. Distile sayesinde, size zarar verecek çeşitli fotoğraf ve videolar da yine internet ortamından en hızlı şekilde kaldırılacaktır.

Müşteri destek hattı: 0850 885 1012

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>