«

»

Selülite çare

Selülite çare

Kadınların en büyük sorunu olan selülite karşı etkili bir tedavi sonunda geliştirildi..

Senelerdir cerrahi KBB ve jinekoloji gibi alanlarda kullanılan Radyofrekans DİATHERMİ yöntemiyle hanımların korkulu rüyası selülitlere son!

Radyofrekans DİATHERMİ dalgaları dolaşımın hızlanmasını, oksijen miktarının artmasını ve böylece cildin kendini yenileyip onarmasını sağlıyor. Böylece ısınmaya bağlı bölgedeki kan akımı artıyor. Dolaşımın artması sonucunda ise faydalı maddeler söz konusu bölgeye aktarılıyor. Ayrıca oksijen miktarında meydana gelen artış, yağların yakılmasını sağlıyor. Radyo dalgalarının 3 – 5 santimetre kadar derine indiğini belirten MODİMED Estetik ve Güzellik Merkezi’nde görevli estetik uzmanı Dr. Enis Keskin bu sayede bölgede protein artışının meydana geldiğini ve dokuların çalışmak için uygun ortamı bulduğunu söylüyor. Dr. Keskin ayrıca bölgedeki ağrı mevcut ise bu ağrının geçtiğini vurguluyor.

Hem saça, cilde, hem de vücuda uygulanabiliyor.

Radyofrekans DİATHERMİ saç ekimi öncesinde uygulandığında bölgeyi işleme hazırladığı gibi saç ekimi sonrasında da söz konusu bölgeyi besliyor. Yeteri kadar beslenemeyen saç derisini ve bunun sonucunda cansızlaşan, kırıkların meydana geldiği saçı da onarıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>