«

»

Aracınızın kaza sonucu değer kaybını ücretsiz olarak öğrenin!

Aracınızın kaza sonucu değer kaybını ücretsiz olarak öğrenin!

Trafik kazası geçiren aracınızın, bu kaza nedeniyle, ne kadar değer kaybı yaşadığını merak ediyorsanız, Met Kurumsal ile görüşebilirsiniz. Met Sigorta Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri ile iletişim kuranlar, araçlarının değer kaybını hesaplattırabilecek ve bu değer kaybını sadece 15 iş günü içerisinde, ilgili sigorta şirketinden tazmin edebilecektir.

Metkurumsal.com isimli internet adresi üzerinde, araç değer kaybı hesaplama hizmeti hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bulunabilecektir. Aynı site vasıtasıyla, online araç değer kaybı hesaplama fırsatı elde edebilir ve firma yetkililkerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Otomobilinizin kaza neticesinde uğradığı hasar ile değer kaybı aynı şey değildir. Değer kaybı, aracınızın kaza öncesi ve kaza sonrası değeri arasındaki farktır. Met Kurumsal, bu kaybı profesyonel ekibiyle hesaplar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>