«

»

ELVEDA MAKAS

Schwarzkoph’un saç bakım markası Gliss, uzun saç aşıkları için yeni bir seri geliştirdi. Supreme Length isminin verildiği serinin lansmanı önceki gün Ortaköy Ruby’de gerçekleşti. Lansmanda kendisine iletilen soruları yanıtlayan merka elçisi Müge Boz, küçüklüğünden bu yana uzun saç aşığı olduğunun ve yıllardır aradığı bakımı Gliss Supreme Length ile bulduğunun altını çizdi.

Gliss’in yeni serisi, içerisinde bulunan keratin serum ve mikro onarıcı yağlar ile uzun saç aşıklarının hayatından makası çıkarıyor. Şampuan, saç kremi ve maskeden oluşan Supreme Length serisi, güçlü formülü sayesinde pürüzsüz ve canlı saçlar vadediyor. Şampuan ve saç kremi, ağırlaşmadan fazla yağlardan kurutulmayı sağlarken, sıvı saç kremi hem saçların kolay taranmasına yardımcı oluyor hem de anında parlaklık kazandırıyor. Son olarak Supreme Lenth Maske ise 2-3 duş arayla uygulanarak yoğun bakım etkisi veriyor ve daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşturuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>