«

»

Mavi Kareli Spor Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Bu kez iddialı bir kombin yapacağız. Aker’in mavi kareli spor gömleğini görmüşsünüzdür. Çok zarif, sportif ve bir o kadar da kaliteli bir tasarım. Yaka ve alt kısmındaki nar çiçeği rengindeki detaylar aslında şahane bir kombin için ipuçları veriyor ama abartılı tercihlerden kaçınmak lazım. Zira elinizdeki gömlek güzel olduğu kadar da kaprisli.

Kombin yap başlıklı makalemizi hatırlarsınız. Orada ve muhtelif yazılarımızda da belirttiğimiz üzere kombin yapmaya başladığınız ilk parçanın tarzını doğru belirlemek çok önemli, çünkü seçeceğiniz diğer parçalar da bu tarza uygun olmalı. Aker kareli mavi gömlek bu bakımdan sizi çok yoracak bir tasarım değil. Spor veya gündelik bir tarza uygun olduğu ilk bakışta belli ediyor kendini. Bu gömleği kombin yapmak için elinizde bir sürü seçenek var aslında. Mavi ağırlıklı bir kombin yapabileceğiniz gibi açık renkli, mevsime daha uygun kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Ben yaz mevsimine uygun olması için açık renkli bir kombin tercih ettim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>