«

»

Türkiye’nin sosyal medya platformu – Finkafe

Türkiye’nin sosyal medya platformu – Finkafe

Herkese merhabalar. Bugün sizlere, ülkemizin yeni sosyal medya platformu olan finkafe’yi tanıtmak istiyorum. Finkafe ile birlikte, en güncel haberleri büyük bir keyifle okuma fırsatı bulabilirsiniz. Sitede magazin, siyaset, spor, borsa gibi çok sayıda farklı haber kategorisi yer almıştır.

Finkafe.com adresinde sadece haberler değil, daha pek çok farklı içerik bir arada bulunur. Örneğin tatil yerleri keşfetmek isteyenler sitedeki tatil kategorisine girebilecekken, modayı yakından izlemeyi arzu edenler ise, finkafe içerisindeki moda kategorisine bağlanabilir.

Finkafe üye ol linkine basanlar, Türkiye’nin bir numaralı sosyal medya platformundan en iyi şekilde yararlanabilecektir. Sisteme üye olmak tamamen ücretsizdir. Üyelik işlemleriniz sonrası, siz de finkafe üzerine paylaşımlar ekleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>