«

»

Cildi Kusursuz Olan Ünlüler

Ünlülerin de bütün gün koşuşturmasına ve yorulmalarına rağmen ciltleri nasıl bu kadar güzel olabiliyor hiç düşündünüz mü? Cildi kusursuz olan ünlüler elbette ki bazı sırlara sahipler. Bu sırları da zaman zaman hayranları ile paylaşıyorlar. Biz de şimdi tüm bu sırlara çok daha yakından bakacağınız.

Jennifer Lawrence

Son dönemlerde yıldızı daha da çok parlayan yıldızın aynı zamanda cildi de çok dikkat çekmekte. Kusursuz cildinin sırrını peeling olarak açıklayan yıldız sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa peeling yaptığını söylüyor. Eğer siz de tüm ölü derilerinden arınmış hep taze ve genç görünen bir cilde sahip olmak istiyorsanız, peeling günlük rutininizde büyük bir yer tutmalı.

Kate Hudson

Cildi kusursuz olan ünlüler denilince akla Kate Hudson’ın gelmemesi imkansızdır. Onun sırrı da aslında hepimizin uzun zamandır duyduğu bir cilt rutiniymiş. Buzlu su kullanan yıldız güzel yüzünü buna borçlu gibi gözüküyor. Sabahları uyandığınızda hazırlanmak için çok kısa vaktiniz var ise ve yüzünüz çok solgun gerekiyorsa, kullanmanız gereken tek şey buzlu su olmalıdır. Bu sayede hem cildiniz hem de siz bir an önce kendinize gelirsiniz.

Jennifer Lopez

İlerleyen yaşına rağmen cildinin güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen yıldızın sırrı ise tamamen sağlıklı beslenmek. Sigara ve kahve kullanmayan ünlü şarkıcı, cildinin güzelliğini buna bağladığını söylüyor. Siz de özellikle sigara kullanımı konusunda aşırıya kaçıyorsanız, kendinizi durdurmanızda fayda var. Aksi halde cildiniz çok kolay bir şekilde yaşlanacaktır. İlerleyen yaşlarınızda pişman olmamak adına şimdiden harekete geçmelisiniz.

Jennifer Love Hewitt

Güzel yıldız ise değişik bir yöntem kullananlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Yüzünde herhangi bir sivilce çıkacağını hissettiği zaman hemen diş macununu sürerek bir süre bekletiyormuş, bu sayede de oluşabilecek sivilcelerin önüne geçiyormuş.

Sophia Loren

Cildi kusursuz olan ünlüler konusu açılınca Sophia Loren’i buna katmazsak hata etmiş oluruz. Yılların efsanesi olan bu isim, güzelliği için hepimizin her yerde bulabileceği bir ürünü kullanıyor. Domates ile güzelleşilebileceğini kim düşünürdü? Sophia Loren kendisine domatesleri püre haline getirerek bir karışım hazırlıyor. Bunu yüzüne uyguladıktan sonra da bir süre bekletiyor, ardından temizledikten sonra herkesin hayalini kurduğu cildine sahip oluyor. Yani burada görmeniz gereken en önemli şey, yıldızların pahalı bakım ürünlerinden ziyade her zaman doğallıktan yana olmalarıdır. Ancak bu sayede ciltlerinin güzelliğini koruyabiliyorlar.

Katty Perry

Bu ünlümüz ise, kırışıklıkları için çoktan doğal bir çözüm bulmuş bile. Yumurta akını cildine sürerek, cildini her zaman sıkı tutan Katty, aynı zamanda bu yöntemi herkese öneriyor.

Julia Roberts

Eminiz ki kuru saç tipine sahip kişiler de bu konu ile alakalı bir tavsiye için dört gözle bekliyorlardı. Julia Roberts da bu dertten muzdarip olduğu için çok kolay bir yöntem bulmuş. Saçına bal sürerek canlılığını ve parlaklığını korumayı tercih etmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>